Reklam


Olympus 35 ED 35mm Rangefinder Filmli Makine Kolleksiyonluk

ilan Detayları

 • Kategori: Olympus Kompakt
 • Şehir / İlçe: İstanbul/Ümraniye
 • Tarih: 11.03.2016 - 18:41
 • Görüntülenme: 872
 • Fiyat: 450
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  Makine faal ve kozmetik olarak görüldüğü gibi çok temizdir. 10/10 Ümraniye civarina elden teslim edilebilir.  Olympus 35 ED (1974-1978) yapımı.

  Özellikler:
  Tür: 35mm Rangefinder Film Kamera
  Objektif: Olympus D Zuiko 38 mm f2.8 almak zordur 43.5 mm filtre kullanır. Odak 0.9 m den sonsuza gider. Lens 3 grup halinde 4 cam eleman vardır.Filtre iplik türü Olympus 43.5 vidadır.

  Modu: Telemetre kombine vizör. Hiçbir paralaks düzeltmesi ile parlak çerçeve. Bir kare merkez rangefinder nokta vardır. Büyütme: 0.55 x. Deklanşöre sarı ışık aşağı yarım basıldığında aküleri şarj belirtmek için yanar. Bu Flashmatic ortamda yeşil yanar. Aksi takdirde deklanşör hızı veya diyafram göstermek için başka bir ışık veya göstergeler vardır.
  EE Mekanizması: CdS hücre ile poz ölçüm oluşturulmuş. Program Otomatik Pozlama kontrolü sadece.Hiçbir manuel kontroller vardır. Flashmatic sistem doğru flaş pozlama için mesafe lens diyafram göre ayarlamak için kamera sağlar. Hızları çekim veya delikler seçilen edilmektedir olarak kameradan hiçbir gösterge yoktur.
  Film Hızları: ASA 25 lensin önünde halka üzerinde 800 / Ayarı.
  Pil: (artık mevcuttur) Başlangıçta 2 x 1.4V piller.
  Perde: Yaprak Shutter. Hızları loş ışıkta 4 saniye kadar ikinci bir normalden hızlı 1/800 arasında değişir artı B. Otomatik diyafram, kendini cocking kombine film / deklanşör rüzgar ve x senkronizasyonu ayarlar.
  Tür: Seiko-ESF B yaprak obtüratör.
  Otomatik Zamanlayıcı: Evet. 10 saniye boyunca çalışır.
  Flaş İletişim: doğrudan temas artı konvansiyonel flaş soketi ile Aksesuar yuvası.
  diğer flaş üniteleri için Flaş Otomatik Mekanizması
  Flashnatic sistemi. 10, 20 ve 40 metre GN ayarları. Otomatik flaş ayarı kullanılan filmin ASA bağlı flaş ünitesi tarafından belirlenir. tüm hızlarda flaş senkronizasyonu. Lensin üzerinde halka ayarlama ile Flashmatic sistemi.
  Film ilerleme: Tek vuruş yakl. 135 derece.
  Film Sayaç: otomatik sıfırlar.

 • Şikayet EtYorumlar

E3 Webdesign