D5300+Tamron 17-50 VC AF lens +Çanta +Filtre

ilan Detayları

 • Kategori: Nikon DSLR
 • Şehir / İlçe: KAYSERİ/MELİKGAZİ
 • Tarih: 17.09.2016 - 11:35
 • Görüntülenme: 1247
 • Fiyat: 2000
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  *Nikon D5300 + Tamron 17 50 titreşim englleme özellikli lens ile harika fotoğraflar çektim. Özellikle bu lens orjinal lensi gibi değil emin olun. Kaliteye bayılacaksınız. 2.8 Diyafram ile arka planı çok daha iyi bulanıklaştırıyor. Profil resmi çekmek, manzara resmi çekmek, portre resimleri için çok ideal. Filtresi Alman üretim UV filtredir. Onun fiyatı zaten 100 tl kadar tutuyor.

  *Ben alan kişiye Fotoğraf makinesini +Lens +Şarj Cihazı +Makinenin Pili +Filtre +Nikon NX2 hep birlikte göndereceğim. Yaklaşık 11 000 shutter.

  *Çektiğim fotoğraflardan görmek isterseniz eğer bakın; Şamil Saygılı olarak bana facebook'dan ulaşabilirsiniz. (Makinenin kalitesini görmeniz açısından bu çok iyi olur.)

  *39 Odak noktası mevcut.

  *Ekran açılabildiğinden yere yakın fotoğraf çekmek istediğinizde yere yatmayıp ekranı çevirmeniz yeterli :)

  *Emin olun alım sonucunda pişman olmayacaksınız. Halen üzerindeki ekran koruyucusu duruyor. Ayrıca lens çok kaliteli olduğu için detay yüksek çıkıyor.

  *Makinemi çok titiz kullandım, lense baktığımda zerre miktar çizik göremedim.

  *Alan arkadaşa Nikon NX 2 CD'sini de vereceğim, bu fotoğraflarda efekt verip düzenleme imkanı tanıyor. Edit tuşuna basmanız yeterli.

  *Ekranından fotoğraf çekecekseniz güneş ışığında bile ayarlanabilir ışık seviyesi sayesinde daha iyi gözüken görüntüler elde edersiniz.

  *24.2 MP Görüntü ve 1080/720P 60 Kare hızında videolar çekebilirsiniz. Kısa film çekimi için de ideal.

  *Keskinliği görmeniz açısından bir fotoğrafı burada vereyim; http://www.upload.gen.tr/d.php/www/swvun/dsc_0060-(2).jpg.html

  *Makinede bulunan WİFİ sayesinde fotoğraf çektiğin zaman o fotoğrafı hemen telefonuna atabileceksin.

  *Makine piyasada 2000 TL ve üzeri satışa sunulmuş. Lens ise 1500 TL civarında. Şuanki fiyat uygundur. Zaten makineyi gördüğünüzde kullanılmamıştan farksız olduğunu inanın anlayacaksınız.
  Kargo ile gönderim tabiki yaparız. Beni bilen bilir, bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Ne dediysem onların hepsini göndereceğim.

 • Şikayet EtYorumlar

E3 Webdesign