Sony AX 35 DSLR Fotoğraf Makinası Tertemiz

ilan Detayları

 • Kategori: Sony DSLR
 • Şehir / İlçe: İstanbul
 • Tarih: 20.01.2017 - 03:58
 • Görüntülenme: 682
 • Fiyat: 950
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  Ürünün şarj aleti ve koruma çantası mevcut olup birlikte verilecektir. Fotoğraf makinasının kendi omuz askısı haricinde çantasınında omuz askısı mevcuttur. Dijital ekranının koruma jelatini bile üzerindedir. Kozmetik olarakta fonksiyonel olarakta 10 üzerinden 10 durumdadır. Yani Sıfırdan farksızdır. Resimler temsili olup birebir aynı cihazdır. Ölü teklifler için hiç zahmet etmeyin. Fiyat son fiyattır. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun...
  Süper hızlı, anında yanıt veren çekim özelliği
  Ne kadar hızlı geçerse geçsin hiçbir anı kaçırmayacaksınız. Yüksek hızlı çekim yanıtları ve hareketli nesnelerde bile düzgün, doğru otomatik odak izleme özelliğiyle heyecan verici bir dünyayı keşfedin. Ayrıntılı Full HD kalitesinde güzel videolar çekin. Tümü taşıması kolay hafif, kompakt bir fotoğraf makinesinde.
  Her şey ayrıntılarda
  Yüksek çözünürlüklü CMOS sensörü, fotoğrafların ayrıntılarla dolu, mükemmel kontrast ve renk özelliklerine sahip olmasını sağlar. Exmor teknolojisi, sinyaller dijital biçime dönüştürülürken gürültüyü ortadan kaldırır. Sonuç mu? Kusursuz güzellikte görüntüler.
  İnanılmaz çekim tepkileri
  Kesintisiz bir dizi resim çekerek, hızlı hareketleri veya portresi çekilen kişinin değişen yüz ifadelerini yakalayabilirsiniz. Saniyede 5,5 kare veya yeni Tele Zoom modu ile saniyede 7 kare gibi yüksek bir hızda çekim yapabilirsiniz.
  İçinizdeki sanatçıyı keşfedin
  Bilgisayara gerek olmadan kendi sanatsal tarzınızı oluşturun. Görüntü Efektleri poster, kısmi renk, retro, açık, mono ve oyuncak fotoğraf makinesi gibi efektleri içeren zengin bir seçenek yelpazesi sunar. Fotoğraf veya video çekerken sonuçları canlı önizleme moduyla önceden görebilirsiniz.
  Büyüleyici HD videolar
  Yakınlaştırma yaparken bile hareketleri takip eden hızlı otomatik odaklama ile güzel ayrıntılarla dolu Full HD videolar çekin. Arka planı bulanıklaştıran güzel efektler yaratıcı video çekimine yepyeni bir boyut katar.
  Makine titremesine son
  Nesnelerin net ve düzgün olmasını sağlayın. SteadyShot, elde çekim yaparken makine titremesini azaltır. Açık havada, ışığın yetersiz olduğu manzara çekimlerinin yanı sıra, taşınabilir tripodunuzun olmadığı yüksek zoom'lu çekimler için de uygundur. Ayrıca tüm ? objektif koleksiyonunuzla uyumludur.
  MarkaÇözünürlük24,5Ekran Boyutu3 inçHafıza KartıMemory StickHassaslıkISO 12800SegmentYarı ProfesyonelTipiBody (Objektifsiz)Video1080P
  Özellikler

 • Şikayet EtYorumlar

E3 Webdesign