Etiketler

Reklam


Nikon 35mm f/1.8G Lens

ilan Detayları

 • Kategori: Nikon Objektif
 • Şehir / İlçe: İstanbul
 • Tarih: 07.04.2017 - 14:58
 • Görüntülenme: 1003
 • Fiyat: 500
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama


  ÜRÜN SIFIR GİBİ NOKTA HATASIZ SORUNSUZDUR İHTİYAÇ FAZLASI OLDUĞU İÇİN SATILIKTIR..


  Nikon AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8 G
  Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G, DX formatındaki DSLR fotoğraf makineleri ile kullanabileceğiniz bir objektif. FX formatındaki DSLR fotoğraf makinelerinde de kullanılabilen Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8 G, full frame’e göre 1.5 oranında croplanmış olarak görüntü sunuyor. Hafifliği, kompakt boyutları, ve metal bayonetiyle sağlam bir objektif olan Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8 G, sunduğu görüntüler ile de kullanıcılarını etkiliyor.
  Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G, maksimum f/1.8 diyafram açıklığı sayesinde dar bir net alan sunarken, portre fotoğraflarınız için ideal bir objektif haline geliyor. Çektiğiniz portre fotoğraflarında hoş bir arka plan bulanıklığı sunan Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G, çektiğiniz fotoğraflara duygusal etkiler ile farklı bakış açıları katabilmenize olanak tanıyıp, sıradanlaşan anlara farklı bir dokunuş katmanızı sağlıyor.
  Halka tipi SWM (silent wave motor) netleme motoruna sahip olan Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G, gövdesinde netleme motoru olmayan DSLR fotoğraf makinelerinde sessiz ve hızlı bir şekilde otomatik odaklama yapabiliyor. AF kararlılığı konusunda kendini ispatlayan SWM teknolojisi, her koşulda kararlı odaklama yapabiliyor. Odaklama yapıldığında ön optik grubun hareket etmemesi objektif ile kullanımını kolaylaştırıyor.
  İnsan gözünün görüş açısına yakın görüş açısına sahip olmasından dolayı video çekiminde de mükemmel bir açı sunan Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G, çektiğiniz her fotoğrafta gözünüzle gördüğünüzü yansıtabilme olanağı sunuyor.

  Nikon 35 mm 1.8 G'nin Diyafram Yapısı

  Nikon 35mm f/1.8’in dairesel 7 bıçaklı diyafram yapısı, çekilen görüntülerde mükemmel bir bokeh oluşturuyor. Odak dışında kalan bölgeler, doğal bir geçişe sahip olarak çektiğiniz nesnenin daha çok ön plana çıkmasına olanak tanıyor.
  Prime lens olmanın etkisini her koşulda kullanıcısına aktaran Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G, her çekilen görüntünün enfes bir keskinliğe ve kontrasta sahip olmasını sağlıyor. Böylelikle çektiğiniz görüntülerün kalites köşeden köşeye sürüyor.
  Nikon 35mm f/1.8G DX Lensle çekilmiş 25 Mükemmel Fotoğrafı İzlemek İçin:
  NIKON AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8 G'nin TEKNİK ÖZELLİKLERİ
  Temel Özellikler
  Odak Uzaklığı
  35 mm
  Diyafram
  Maximum: f/1.8
  Minimum: f/16
  Kamera Mount Türü
  Nikon F
  Format Uyumluluğu
  Nikon FX/35mm Film
  Nikon DX
  Görüş Açısı
  DX format görüş açısı: 44°
  Minimum Netleme Mesafesi
  30 cm
  Büyütme
  0.16x
  Grup/Element
  6/8
  Diyafram Bıçakları
  7


  Ek Özellikler
  Görüntü Sabitleme
  Hayır
  Otmatik Netleme
  Evet
  Tripod Bağlantısı
  Hayır


  Fiziksel Özellikler
  Filtre Çapı
  52mm
  Ölçüler
  7.11 x 5x33 cm
  Ağırlık
  200 g


  Aksesuarlar
  Yumuşak Kılıf
  CL-0913
  Parasoley
  HB-46
  Lens Kapağı
  LC-52

 • Şikayet Et
 • Satıldı

Yorumlar

E3 Webdesign