Etiketler

Reklam


Nikon 18-105 VR f3.5

ilan Detayları

 • Kategori: Nikon Objektif
 • Şehir / İlçe: Kayseri
 • Tarih: 23.04.2019 - 18:17
 • Görüntülenme: 200
 • Fiyat: 500
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  En baştan söyleyim sıkıntısı sorunu yoktur yiğidimin, lastiklerinde gevşeme, odak halkasında gevşeme atma ötme pırtma zartlama zortlama falan yoktur. Makinemi aldığımda 3 yıldır babalar gibi hakkını vererek kullandığım kutudan çıkan kit lensim. Aslan parçası 3 yıldır "abi ben oraya odaklayamıyorum, aman motorum ağrıyor, yok VR' ım titriyor." falan demedi ne istediysem "eyvallah abim" diyip yerine getirdi sağolasın. Gezilerimde eşlik etti, kamplarda "abi bende geleyim manzara falan olur" diyip peşime takıldı. Yeri geldi stüdyoda kullandım, yeri geldi inşaata bile götürdüm keratayı. Ama her çekimden sonra güzel güzel temizleyip tertemiz koydum çantasına, bir kere yere düşmemiştir o kadar maceranın içinde. Ah bi yerde talihsizlik oldu üstüne toz yapıştı kaldı beyaz beyaz, "Olsun abi ben iyiyim, yüzüme bulaştı bunlar sapasağlam duruyorum bak!" dedi. "Olsun ulan!" dedim bende; önemli olan iç güzelliğiydi, sevdim bağrıma bastım. Bi süre 50mm lensimle çok ilgilendiğimden kıskandı; bir gece ağlamasına uyanıp gözyaşlarını sildim; "Üzülme oğlum seni benden daha çok sevecek, hevesle kullanacak, fotoğrafı seninle öğrenecek birisini daha bulacağım, sen daha nice heveslilere fotoğraf çekmeyi öğreteceksin." dedim. Buruk bir tebessümle; "Öğreteceğim abi, daha çok ömrüm var. Ben artık sana yetemiyorum kusura bakma, sana yeni lenslerinle mutluluklar. Beni sevdiğin, bakımlarımı yaptığın, bir gün dahi filtresiz kullanmadığın için sana minnettarım, Umarım her şey gönlünce olur..." dedi ve sessizce kutusunun içine kıvrılarak yeni sahibini beklemeye başladı...

  *Hikâyenin devamını yazmak isteyen arkadaşlar için pazarlık payımız var (evet payımız, lensiminde fikrini almam gerekiyor)

  *Lensim tek başına uzun yolculuk yapmaktan korkuyor ama ödeme önden alınırsa yada bi şekilde anlaşırsak ikna etmeye çalışırım (şşş duymasın)

  *Şimdiye kadar aslanımı filtresiz kullanmadım ancak bir kaç gün önce filtreyi çıkartıp tozunu silerken elimden kayıp zemine düştü ve kırıldı maalesef.

  *Ön arka kapakları orjinal duruyor hatta bi tane fazladan ön kapak var, nerden geldiğinide bilmiyorum bi geziden sonra çantamdan çıktı :D

  *İlgilenenler mesaj atabilir, arayabilir, WP' den yazabilir, @omerhaktan instagram hesabına yazabilir, duman yakabilir, telgraf çekebilir hatta hafta içi faks bile alabilirim.

  *İlanı buraya kadar okuduysanız teşekkür ediyorum, hayırlı ticaretler diliyorum. İyi günler :)

  Telefon yolu ile ulaşılırsa sevinirim.

 • Şikayet Et
 • Satıldı

Yorumlar

E3 Webdesign