ÇOK AZ KULLANILMIŞ ÇOK TEMİZ FOTOĞRAFA BAŞLANGIÇ SETİ (ÇANTA HARİÇ)

ilan Detayları

 • Kategori: Canon DSLR
 • Şehir / İlçe: İzmir
 • Tarih: 04.11.2019 - 19:41
 • Görüntülenme: 340
 • Fiyat: 4000
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  Merhaba;

  Çok sevdiğim hobimi zaman ayıramamam ve nakit ihtiyacım nedeniyle satıyorum. Baştan altını çizerim fotoğraf makinem ve ekipmanlar çok temiz ve az kullanılmıştır. Bu seti alıp fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

  İlanımdaki tüm ekipmanlar şu şekildedir;

  Dünyanın en küçük ve hafif ve en yetenekli DSLR makinelerinden olan Canon 200D 18-55 IS STM cihazım Canon Türkiye garantili olup 2020 Haziran ayına kadar garantisi devam etmektedir. Makinede teknik yada kozmetik olarak kusur yoktur. Tüm akseuarları ve kutusu mevcut olup fotoğrafta görülen özel omuz askısı harici kendi orjinal askısı mevcuttur. Ayrıca makineyi aldığım günden beri LCD ekranında kırılmaz koruyucu film ve flaş kızağı üstüne takılan su terazisi ve Sandisk Ultra SDHC 32 GB 80MB/sn Class 10 UHS-I hafıza kartı vardır. Sadece makine ve lensin sıfır fiyatı 3800 TL civarındadır.
  Kit cihazıma ek olarak yine Orjinal Canon 50 mm f1.8 STM lens yine aynı özelliklerde ve temizliktedir. Sıfır fiyatı 750-800TL aralığındadır.
  18-55mm lensim için aldığım filtrelerden biri daha önceki makinemde de kullandığım "HOYA 58mm Slim Circular Polarize" filtredir. Filtre metal gövdeli çok sağlam ve çok güzel bir filtredir. Kozmetik olarak hiçbir kusuru yoktur. Sıfır fiyatı 250TL civarındadır.
  Yine 18-55mm lensim için en sevdiğim çekimlerden biri olan gündüz uzun pozlama için aldığım orta kalite bir filtre olan "Emolux 58mm ND1000" filtre profesyonel iş çıkarmaz ama yeni başlayanlar için ve uzun pozlama mantığını öğrenmek için güzel bir ekipmandır. Kozmetik olarak hiçbir kusuru yoktur. Sıfır fiyatı 150TL civarındadır.
  Deneme amaçlı aldığım ancak işe yaradığını gördüğüm bir ekipman da flaş difüzörü. 3 renkli, flaş kızağına takılan ve ciddi anlamda flaş patlamalarını azaltan bir ekipmandır. İnternette ortalama 50 TL civarında fiyatı var.
  58mm lens ters bağlama aparatı, bu parça sayesinde lensi ters takıp çok yakın makro çekimler elde edebilirsiniz. İnternette ortalama 40 TL civarında fiyatı var.
  Lens ve makine sensörü temizlik kiti her parçasıyla tam ve sağlamdır. İnternette 40-50 TL aralığında satışı var.
  Yukarıda yazdığım gibi bu seti alıp hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz. Tüm bu ekipmanlar sıfır ayarında tertemiz ve herşeyi çalışır durumdadır.
  NOT: Set sadece nakit karşılığı satılıktır. Herhangi bir şeyle takas kabul etmiyorum. Lütfen ısrar etmeyin !

 • Şikayet EtYorumlar

E3 Webdesign