SIFIR NX300M HİÇ KULLANILMADI !!! ÜZERİNDE TOZ DAHİ YOK !!!

ilan Detayları

 • Kategori: Samsung Aynasız
 • Şehir / İlçe: İzmir
 • Tarih: 26.12.2019 - 11:14
 • Görüntülenme: 297
 • Fiyat: 1550
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  Cihaz sıfırından daha temizdir, üzerinde toz dahi bulunmamaktadır. Yurt dışından hediye olarak geldi ve uzun zamandır kullanım ihtiyacı olmadığı için titizlikle muhafaza edilmiştir. Ekran komple yukarı dönebilen AMOLED ve dokunmatik ekrandır. Vlog, Selfie, ve YouTube kullanımı için son derece uygundur. Bataryası sıfır olup ion sağlığı %100'dür. Yanında orjinal şarj aleti, orjinal şarj kablosu, kullanım klavuzu, kitapçıkları, kutusundan çıkan orjinal CD'si ve yine kutusundan çıkan orjinal Adobe Lightroom CD'si, Samsung 18-55mm OIS III (Optik Görüntü Sabitleyici) Lensi, Lensin orjinal arka kapağı, orjinal ön kapağı, orjinal Parosoley'i, BODY'nin orjinal kapağı, orjinal boyun askısı, orjinal üst flaşı, orjinal su geçirmez samsung nx çantası ve transcend marka 16 GB Class 10 hafıza kartı verilecektir. Bu arada orjinal nx çantası yurt dışından harici satın alınmıştır kutusundan çıkmamaktadır! YouTube'a video çekenler yada YouTube giriş yapacaklar için girişin çok üzerinde Full Profesyonel bir settir. Piyasadaki yorulmuş, çizikli, düşmüş kalkmış cihazlarla karıştırmayınız!!! Yada ekranı sadece yarım açılan NX300 modeli ile de karıştırmayınız. Ekranı komple yukarı açılabilen NX300M modelidir. Türkçe menüdür. Resimler kendisine aittir. Fiyat Sondur. Bugünün şartlarında 2019 model Canon EOS 250D makine 4000 TL olup Samsung NX300M daha fazla özellikte ve sadece 1.550 TL'dir. Mesaj yolu ile ulaşınız anında cevap verilecektir. İzmir için elden istediğiniz gibi görüp deneyip alabilirsiniz. Diğer şehirler IBAN'a açıklamalı havale sonrası cihaz gönderimi şeklinde olabilir sadece.

  Cihazın tüm orjinal ve daha büyük boyuttaki net fotoğraflarını görmek isteyenler bu linkten indirip görebilirler. Dosya rarlıdır, indirdikten sonra winrar ile sağa tıklayıp ''buraya çıkart'' demeniz yeterlidir. https://dosya.co/00h0ret98ol0/Samsung_NX300M.rar.html


  Samsung NX300M BODY

  Samsung 18-55mm OIS III (Optik Görüntü Sabitleyici) Lens​

  Samsung Ön ve Arka Lens Kapakları

  Samsung 18-55mm Parasoley​

  Samsung BODY Sensör Kapağı

  Samsung Harici Flaş

  Samsung Şarj Aleti ve Samsung Şarj Kablosu

  Samsung NX Su Geçimez Çanta (Lens yuvası, BODY Muhafazası, Flaş Gözü, SD Kart gözü ve Eşya Saklama Alanı)

  Samsung Boyun Askısı

  Samsung NX CD'si

  Adobe Lightroom CD'si

  Kullanım Klavuzu ve Kitapçıkları

  16 GB Class 10 Ultra Hızlı Hafıza Kartı ve SD Kart Muhafaza Kutusu  CİHAZ ÖZELLİKLERİ

  20.3 MP CMOS APSC Sensör

  1080P 60FPS Full HD Video Kaydı

  AMOLED Dokunmatik Flip UP özellikli Ekran, 180 derece dönebilen 300M modelidir.

  100-25.600 ISO

  Wi-Fi ve NFC

  307 Otomatik Netleme Noktası ve Hibrit Fokus Özelliği sadece birkaç özelliğidir.

  Daha nice özellikler barındırmaktadır ve günümüz aynasız makinelerinden kat be kat üstündür.

  4.500 - 5.000 TL olan ve daha alt sınıf özellikler barındıran bir cihaza para vermek yerine alın ve yıllarca istediğiniz gibi kullanın.

 • Şikayet EtYorumlar

Merhabalar acaba İstanbul'a gelme durumunuz varmı

Gökay bayrak 31.07.2020 - 14:47

E3 Webdesign