Etiketler

Reklam

360 Kamera 4K RICOH THETA

ilan Detayları

 • Kategori: Aksiyon Kameralar
 • Şehir / İlçe: İzmir
 • Tarih: 05.02.2024 - 11:25
 • Görüntülenme: 36
 • Fiyat: 10000
 • Telefon: Sadece Üyeler Görebilir!
 • Açıklama

  Yeni RICOH THETA SC2, kullanımı kolay bir modeldir ve herkesin yüksek kaliteli küresel görüntüler çekebilmesine olanak tanır. 14 MP fotoğraf ve ve 4K çözünürlükte (3840 x 1920 piksel) saniyede 30 kare hızında pürüzsüz, sürükleyici 360 ° küresel videolar çeker. Ek olarak, RICOH THETA SC2, insan yüzlerini tanıyan ve cilt yumuşatma uygulayan "Yüz" modu ve güneş battıktan sonra düşük parazitli çekimler için "Gece Görünümü" modu gibi çeşitli çekim modlarıyla birlikte gelir. Bu modlar, fotoğrafçının kamerayı minimum çabayla yapılandırmasına olanak tanır.
  RICOH THETA SC2, gövdenin alt bölümündeki, ayar modları ve kalan pil gücü gibi bir dizi bilginin bir bakışta kontrol edilmesini sağlayan durum OLED ekranına (Organik EL ekranı) sahiptir. Ek olarak, kullanıcının zamanlayıcı moduna geçmesini sağlayan ve kameranın bağımsız bir şekilde çalışmasını çok daha kolay hale getiren yeni düğme mevcuttur. Kompakt, hafif bir gövde ürün konseptine sadık kalan RICOH THETA SC2, insanların yaşadıkları günlük olayları kaydetmek için yanlarında taşıyabilecekleri canlı bir blog kamerası olarak da kullanılabilir.

  Theta SC2 serisinde kullanıcıların kullanacakları senaryoya veya tercihlerine uygun bir renk varyasyonu seçmelerine olanak tanıyan dört farklı renk mevcuttur. Bu cihaz, fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşmaktan hoşlananlar veya 360 ° kamera kullanmaya başlamak isteyenler için mükemmel bir kameradır.
  Öne Çıkan Özellikler

  14 MP çözünürlükte 360 derece görüntüler
  2 x 1/2.3 arka aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü
  ISO3200 yüksek hassasiyete sahip çekimler
  1/25000 saniye yüksek denklanşör hızı
  F2 diyafram mekanizması
  Yüksek kaliteli 4k videolar
  2,5 ve 10 saniye self-timer özelliği
  0.5'' Organik LED ekran
  Otomatik parlaklık ayar fonksiyonu
  HDR render
  Uzaktan çekim
  Titreşim azaltma
  DR Telafisi

 • Şikayet EtYorumlar

E3 Webdesign